Hizmetlerimiz

Kahramanmaraş Apartman Temizliği

Binanıza girdiğinizde ferah olmasını ve güzel kokmasını istemez misiniz? Kahramanmaraş Aksu Temizlik ile bu mümkün. Apartman sakinlerinin en büyük isteği temiz görünümlü yerlerdir. Merdiven temizliğinden tutun köşede kalmış olan örümcek ağlarının temizlenmesi, merdiven boşluklarında oluşan toz birikintilerinin silinmesi, duvarlarınızda oluşan ayak izi vb. gibi kirli görüntünün temiz hale getirilmesi, apartmanınızda bulunan her camın detaylı bir şekilde kirlerden arındırılması, doğalgaz peteklerinin iç ve dış borularının silinmesi, posta kutuları, kapılar, ışıklar ve zil düğmelerinin silinmesi sizlere çözüm sunmaya hazırdır. Özel olarak kullanılan aparatlar ile birlikte son zamanların en çok tercih edilen temizlik ürünlerini hizmetinize sunmaktayız. Binanızın pis kokudan arındırılması, asansör temizleme, dış kapınızın önü ve paspas silkeleme vb. gibi işleri gerekli önlem alınarak ve eğitimli çalışan kadın ve erkek kadrosu ile Aksu temizlik hizmetleri olarak önünüze sunmaktayız. Bunların yanı sıra apartmanınız anlaşma gereği olarak her 6 ayda 1 haşerelere karşı dezenfekte edilmekte bu aşama ücretsiz olarak tarafımızca yapilmaktadır. Verilmiş olan tüm hizmetler bütün müşterilerimizce yüksek memnuniyet güvencesi ile garanti altına alınmaktadır.

Çalışanlar Güvenilir mi?

Çalışan arkadaşlarımız işe alınmadan tüm kontrolleri yapılır ve ona göre alınır herhangi bir suça karışmış kişiler işe alınmaz. Birde çalışanlarımız daha önce bir çok yere
hizmet verdiğinden dolayı şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Temizlik hizmeti almak için web sitemiz www.kahramanmarastemizlik.com üzerinden telefonla bizi arayarak veya iletişim kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın