Hizmetlerimiz

Kahramanmaraş Ev Temizliği

Kahramanmaraş Aksu Temizlik olarak evlerinizi uzman kadromuzla gerekli tüm malzemeler kullanarak iç bölüm dış cam bölümleri dahil olmak la birlikte evinizi tertemiz hale getiriyoruz. Kullandığımız malzemeler son derece evin havasını rahatsız etmeyecek malzemelerdir.

Mutfak Temizliği Evinizde bulunan çöplerin toplanıp atılması, Mutfak dolaplarının dıştan temiz hale getirilmesi, bulaşıkların toplanıp bulaşık makinesine dizilerek yıkanması, ocağınızda yemek pişirirken sıçrayan yağların vb. gibi maddelerin silinmesi, mutfak eşyalarınızın tozları alınır ve mutfağınızda genel düzenleme yapılır, mutfağınızda bulunan tezgah lavabo bölümleri temiz hale getirilir fayansların ve yerlerin temiz hale getirilmesi

Banyo temizliğinde de mutfakta olduğu gibi çöpler toparlanır, dolaplar silinir, aynalar,  banyo tezgahı, lavabo, musluk, duşa kabin, tuvalet bölümü, havluların asılması fayansların ve yerlerin temiz hale getirilmesi gibi işlemler yer alır.

Yatak odası temizliğinde Ayni şekilde çöpler toparlanır, mobilya ve eşyalarınızın tozu alınır, yatağınız toparlanır, kıyafetleriniz toparlanır ve asılır, yerlerin süpürülüp temizlenmesi yer almaktadır.

Salon temizliği de koltuk, masa, tezgah gibi malzemelerin tozları alınır yerler silinir ve temiz hale getirilir.

Çalışanlar Güvenilir mi?

Çalışan arkadaşlarımız işe alınmadan tüm kontrolleri yapılır ve ona göre alınır herhangi bir suça karışmış kişiler işe alınmaz. Birde çalışanlarımız daha önce bir çok yere
hizmet verdiğinden dolayı şuana kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.

Temizlik Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Temizlik hizmeti almak için web sitemiz www.kahramanmarastemizlik.com üzerinden telefonla bizi arayarak veya iletişim kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Temizlik Sırasında Eşyalarım Zarar Görür mü?

Herhangi bir kırılma, zedelenme, iz kalması gibi durumlarda tarafımız zararınızı karşılamaktadır.

Hemen Arayın